UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

28 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Pożegnaliśmy uczniów trzech klas Technikum.

Przemówienie wygłosiła Pani Anna Wiśniewska – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie, która odczytała także List Lubelskiego Kuratora Oświaty i złożyła życzenia absolwentom.

Wielu uczniów otrzymało dyplomy i nagrody za wysokie wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie, aktywną działalność w agendach szkolnych i pracę na rzecz drugiego człowieka, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Przekazane zostały także listy gratulacyjne dla Rodziców, w których wyrażany jest szczególny szacunek za wzorowe wychowywanie reprezentantów młodego pokolenia.

Uroczystości asystował poczet sztandarowy naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele zarządu Rady Rodziców – Pani Iwona Margol i Pan Paweł Kapyś.

Nie zabrakło też części artystycznej, która w humorystyczny sposób ukazywała życie szkolne.

Naszym absolwentom życzymy przede wszystkim powodzenia podczas egzaminów maturalnych.

Mamy nadzieję, że w życiu właściwie wykorzystacie zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności oraz będziecie szczęśliwi, czego także Wam życzymy.

Społeczność szkolna

Foto: DB/Karol Lewicki