JAK ZNALEŹĆ DOBRĄ FIRMĘ BUDOWLANĄ? WYWIAD NASZEJ UCZENNICY

Kontynuujemy cykl, który promuje m.in.: pracę fachowców lub ciekawe miejsca Powiatu Hrubieszowskiego.
Autorami materiałów są uczniowie naszej szkoły, tym razem w roli młodych dziennikarzy. Życzymy miłej lektury!
Gdy budujemy dom czy też remontujemy mieszkanie poszukujemy wiarygodnej firmy. Jak taką znaleźć?
Rozmawiam z Piotrem Zgnilcem, absolwentem Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie i właścicielem firmy RIZBUD (Teptiuków 17).
– Jaka powinna być firma budowlana?
Co najważniejsze, fachowiec z dobrej firmy budowlanej powinien umieć dobrze doradzić klientowi. Najważniejsza jest jakość świadczonej usługi, choć samo doradztwo też jest ważne. Dobry fachowiec podpowie najlepsze rozwiązanie pod względem konstrukcji czy doboru materiałów, ale też dokładnie wyceni pracę i przygotuje solidny kosztorys samego remontu.
Z takim podejściem spotkamy się z pewnością w mojej firmie RIZBUD, która świadczy usługi remontowo-budowlane oraz zajmuje się też elektryką.
– Jaki jest zakres usług firmy RIZBUD ?
Cechą charakterystyczną większości firm budowlanych jest to, że oferują szeroki zakres usług. Różni są klienci, różne są zamówienia, ważna jest znajomość nowoczesnych materiałów i ciekawych rozwiązań oraz umiejętność realizacji niestandardowych zamówień. W zakres działań firmy RIZBUD wchodzi: budowa domków jednorodzinnych, elewacje, kostka brukowa, remonty, szpachlowanie i malowanie, glazura i terakota, płyty kartonowo-gipsowe, układanie paneli i wykładzin PCV, prace wykończeniowe oraz dodatkowo wszelkiego rodzaju elektryka.
– Jakie powinno być doświadczenie i zaplecze techniczne?
Znalezienie dobrej firmy budowlanej zależy od tego, jak długo działa ona na rynku i jakim zapleczem technicznym dysponuje. Firma RUZBUD zapewnia, że posiada najlepsze zaplecze techniczne oraz duże doświadczenie, dzięki czemu może wykonywać wszelkie prace solidnie, fachowo i terminowo.
Jak widać, istnieje kilka czynników, które sprawiają, że firma budowlana jest solidna i godna zaufania.
Autorka wywiadu: Katarzyna Zgnilec/Foto: Archiwum prywatne firmy RIZBUD