III MIEJSCE W TURNIEJU SZKÓŁ “RÓŻNORODNY ŚWIAT WIKTORA ZINA”!

W Turnieju Szkół pod hasłem „Różnorodny ŚWIAT Wiktora Zina” zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Hrubieszowie, który został objęty patronatem Starosty Powiatu Hrubieszowskiego Pani Anety Karpiuk, wzięli udział uczniowie naszej szkoły, zdobywając III miejsce. Czteroosobowy zespół reprezentujący szkołę w składzie: Marta Oksętiuk, Katarzyna Korzan, Milena Rychel i Mariusz Myszka rywalizowali w trzech konkurencjach: plastycznej, żywego słowa oraz znajomości życia i twórczości Wiktora Zina.

Uczestnicy zobowiązani byli wykonać prace plastyczne i złożyć je do 30 listopada br. w siedzibie biblioteki, a następnie przystąpić do pozostałych konkurencji, które przeprowadzono i rozstrzygnięto w dniu 15 grudnia 2022 r.

Młodzież wykazała się wiedzą , wyobraźnią i kreatywnością, prezentując swoje zdolności i talenty. Praca uczniów została doceniona w formie podziękowań i atrakcyjnych nagród.

Opiekun: Anna Juszczuk