PRZYGOTUJ WŁASNE DYKTANDO!

Za kilka dni cały świat opanuje mundialowa gorączka. Już teraz piłkarskie święto zawładnęło myślami niejednego kibica. A gdyby tak przelać je na papier? I oprócz tego połączyć przyjemne z pożytecznym? Platforma edukacyjna www.dyktanda.pl proponuje taką możliwość, organizuje bowiem konkurs w piłkarskim klimacie!
Całość składać się będzie z dwóch etapów. Najpierw, w fazie grupowej, każdy miłośnik piłki nożnej będzie mógł podzielić się swoimi przewidywaniami lub marzeniami – czyli przygotować dyktando na temat dowolnego meczu polskiej reprezentacji na tegorocznym mundialu. Swoje teksty można przesyłać tutaj: https://dyktanda.pl/…/napisz-dyktando-na-mistrzostwa…
Następnie, w każdy dzień przed meczem polskiej reprezentacji, rozgrywany będzie finał, polegający na rozwiązywaniu zwycięskiego dyktanda o konkretnym meczu naszej kadry.
Zarówno za przygotowanie dyktanda, jak i za prawidłowe rozwiązanie, serwis www.Dyktanda.pl