REPREZENTANT MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

25 października 2022 roku z naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Hrubieszowie kadencji 2022/2024 .
O prawidłowy przebieg wyborów zadbała Okręgowa Komisja Wyborcza w składzie: Katarzyna Korzan z kl. IV t5f i Weronika Chimczuk z kl. IIItb, Marta Oksętiuk kl. IVt5f i opiekun SU Katarzyna Skawińska.
Kandydującymi osobami na radnych do Młodzieżowej Rady Miasta byli Kacper Kozielewicz z kl. Ita i Mateusz Lachowski z kl. IV t5d.
W związku z tym, że szkoła dysponuje tylko jednym mandatem, społeczność uczniowska musiała dokonać wyboru. Po przeliczeniu głosów okazało się, że to Mateusz Lachowski będzie reprezentować naszą szkołę w Młodzieżowej Radzie Miejskiej w Hrubieszowie kadencji 2022/2023.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!
Info i foto: Katarzyna Skawińska