ZDROWIE Z OGRODU I SADU W SŁOIKU, CZYLI „SŁOIKOWE LOVE”

O zastosowaniu ziół, sposobach przetwarzania i przechowywania owoców i warzyw bez używania niezdrowej chemii oraz możliwości zamienienia swojej pasji w mały biznes, opowiadała podczas spotkania z młodzieżą klasy Itb (technik żywienia i usług gastronomicznych/technik informatyk) Agnieszka Hojda, która z powodzeniem zajmuje się przygotowywaniem zdrowych, bardzo smacznych produktów i prowadzi stronę Słoikowe love – smak tradycji i nowoczesności.

Młodzież odgadywała nazwy intensywnie pachnących ziół, próbowała różnego rodzaju soków, syropów i dżemów.

Był także czas nie tylko pytania, ale i pyszną konsumpcję. Dodatkowo, każdy uczeń otrzymał słoiczek z naturalnym syropem. Cieszymy się, gdy możemy gościć w szkole osoby, które ze swojej pasji uczyniły sposób na życie i chętnie dzielą się informacjami dotyczącymi swojej pracy oraz radością z jej wykonywania. Dziękujemy za spotkanie!

Info i foto: Daniel Buchowiecki