UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1

29 kwietnia 2022 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Serdeczne życzenia złożyli młodzieży – Pani Anna Wiśniewska – Dyrektor Szkoły i Pani Teresa Perechubko-Mirosław – Przewodnicząca Zarządu Rady Rodziców. Świadectwa z rąk Dyrektora Szkoły i Wychowawców klasowych odebrali Uczniowie trzech klas czwartych naszego Technikum. Wielu wręczono też dyplomy i nagrody książkowe za dobre wyniki w nauce, aktywną działalność w agendach szkolnych oraz pracę na rzecz drugiego człowieka. Pełna humoru część artystyczna w żartobliwy sposób prezentowała życie szkolne. Naszym Absolwentom życzymy wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i osobistym. Oby zdobyta wiedza, umiejętności i kwalifikacje szybko przydały się w pracy bądź w czasie studiów. Wspominajcie swoich Nauczycieli i Szkołę miło, pamiętając, że „Do mety przybywa się tylko po ty, by wyruszyć dalej”. PS Nie zapomnijcie też być szczęśliwi!

Dyrekcja, Wychowawcy, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
Foto: Karol Lewicki